Вдова музиканта “Ласкового мая” назвала свою, і на її думку, справжню причину відходу у інший світ Юрія Шатунова (фото)

Вдова музиканта “Ласкового мая” назвала свою, і на її думку, справжню причину відходу у інший світ Юрія Шатунова (фото)

Після відходу у інший світ поп-зірки, дружина покійного клавішника “Ласкового мая” Олександра Пріко зізналась: багато учасників гурту відійшли у вічність невипадково.

Вчора, 23 червня, для фанатів “Ласкового мая” настав чорний день – пішов з життя Юрій Шатунов. Співака не стало у віці 48 років дорогою до лікарні. Причина – проблеми з серцем.

Олена Пріко – дружина покійного клавішника Олександра – запевняє, що існує “делікатна причина”, яка “забирає” учасників “Ласкового мая”. На її думку, винні у цій ситуації заздрісники, яких у колективу не злічити.

Це і є причина “занепаду” “Ласкового мая” – не хочеться у це вірити. Але заздрісників багато, вся негативна інформація однаково відбивається на людях. Заговори це чи ні. Але на тлі заздрощів зіркам можуть побажати все, що завгодно. Негатив, мабуть, позначався на них. Усе це накопичується. А тут така популярність у них. Все це накопичилося і такий ефект. Це моя думка, нехай вона й кумедна. Але всі так рано пішли. Це, напевно, закономірність – чим яскравіше життя, тим воно коротше,- поміркувала жінка.

Зазначимо, що Шатунов не дуже гарно відзивався про Україну і українців. Закон бумеранга ще ніхто не відміняв…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.