Український співак та музикант Віктор Павлик захопився благодійним фондом Сергія Притули та підкинув ідею для нового масштабного збору коштів, щоб банкротувати Росію

Український співак та музикант Віктор Павлик захопився благодійним фондом Сергія Притули та підкинув ідею для нового масштабного збору коштів.

Днями Сергій Притула оголосив народний збір коштів на три безпілотники “Байрактар”, за допомогою яких військові України зможуть завдати значної шкоди окупантам.

Шоумен припускав, що українці за тиждень задонатять більшу частину коштів із необхідних 500 мільйонів гривень, а решту суми покриє його фонд.

Результати збору вразили всю країну: лише за 3 дні українці пожертвували близько 600 мільйонів гривень, що дозволило ведучому замовити не три, а чотири пташки!

У зв’язку з радісною новиною Мережа наповнилася привітаннями, словами подяки та мемами на честь Сергія Притули та волонтерів.

Успіхами телеведучого поділився і артист Віктор Павлік. У своєму блозі виконавець опублікував фото зірки та запропонував новий спосіб боротьби з ровійськими окупантами:

“Новий збір: українці, скидаємося, купуємо “Газпром”, роздаємо всім європейцям газ безкоштовно та банкрутуємо росію”.

Віктор Павлик розповів, як перемогти армію Росії.

Водночас, українці в Мережі пропонують скинутися на ядерну зброю, запросити Притулу на весілля або купити нову планету.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *